Водопостачання

Водопостачання – це комплекс споруд, що забезпечують подачу води від водозабірних споруд до споживача.
Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує свої послуги з проектування та монтажу внутрішніх і зовнішніх систем водопостачання.

Проектування та монтаж системи водопостачання:

На сьогодні компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» надає наступні послуги:

  • Проектування систем водопостачання: розробка схем водопостачання, балансовий розрахунок, гідравлічний розрахунок, повний економічний розрахунок;
  • Розробка зовнішніх і внутрішніх систем водопостачання, систем для ландшафтного дизайну (автоматичний полив);
  • Складання проектно-кошторисної документації з підбором використовуваних матеріалів, обладнання, розрахунком трудовитрат, економічної доцільності;
  • Монтаж системи водопостачання здійснюється з використанням сертифікованих матеріалів високої якості сучасними будівельними машинами і механізмами, завдяки чому роботи виконуються якісно і в строк.
  • Гарантійне і післягарантійне, сервісне обслуговування, модернізація.

Наша компанія виконує проектування внутрішніх та зовнішніх мереж водопостачання для будівель і споруд побутового та промислового призначення. З переліком реалізованих проектів можна ознайомитися в розділі «Об’єкти»

 Проектування та проведення водопроводу проводиться з урахуванням місцевих особливостей таких, як будова грунту, напір води, поточний стан водопідвідних систем та інших параметрів. Подібний підхід гарантує тривалий, безаварійний термін служби систем водопостачання, високі експлуатаційні характеристики.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию