Водопідготовка

Системи очищення питної води ють можливість отримувати воду високої якості. Вони оснащуються фільтрами для води, які мають різний принцип дії. Оскільки комунальні водоочисні станції подають воду низької якості, в ній є шкідливі домішки – окалина, іржа, окиси металів. Відповідно проблема додаткового очищення води сьогодні набуває все більшої актуальності. Оскільки очищення води застосовується не тільки в побутових цілях, але і в промисловості, то системи можуть мати різну продуктивність і якість очищення. Існують побутові та комерційні системи. Перші використовуються для житлових будинків і багатоквартирних комплексів. Другі – для підприємств з розливу води, готелів, супермаркетів, місць громадського харчування тощо.

 Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує проектування, монтаж систем очищення питної води, а також їх введення в експлуатацію. Для того, щоб процес очищення проводився якісно, наші співробітники перед початком монтажних робіт допоможуть підібрати потрібний варіант фільтрувального обладнання. При цьому враховуватимуться склад води і обсяг споживання. Це дасть можливість налагодити стабільну роботу системи. Під час робіт фахівці компанії беруть до уваги тиск всередині мережі, пропускну спроможність каналізаційної системи, її надійність. Це забезпечить надійність роботи системи та максимально захистить від виникнення форс-мажорних ситуацій.

Фахівці «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонують кожному клієнту найбільш вигідне рішення. У нас можна замовити будь-які види систем очищення води, які засновані на сучасних технологіях водопідготовки: знезараження води, іонний обмін, зворотний осмос й інші.

Компанія має великий досвід у реалізації надійних водоочисних систем побутового та промислового призначення. Ми пропонуємо доступні цінові рішення в облаштуванні систем. Якщо Ви прагнете отримувати воду високої якості – довірте монтаж нашій компанії. При реалізації проектів з водоочищення ми використовуємо обладнання та комплектуючі, виготовлені кращими виробниками України та Європи.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию