Внутрішні та зовнішні мережі

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує свої послуги з комплексного проектування та монтажу внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення. Слід чітко розуміти різницю в термінології та призначенні внутрішніх і зовнішніх мереж:

Внутрішні мережі водопостачання/водовідведення – це система трубопроводів і пристроїв, що забезпечують подачу / відведення води або стічних вод у межах зовнішнього контуру будівлі і споруд.

Зовнішній водопровід – це комплекс споруд, самопливних і напірних мереж, що працюють для забору води з джерел водопостачання, її очищення до нормативних показників та подачі споживачеві.

Зовнішня каналізація – це сукупність взаємопов’язаних споруд, призначених для збору, транспортування, очищення стічних вод різного походження та скиду очищених стічних вод у водойму-водоприймач або в подачу на споруди оборотного водопостачання. Включає в себе каналізаційні мережі, насосні станції, регулюючі та аварійно-регулюючі резервуари й так само очисні споруди.

Проектування внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання і каналізації:

Фахівці компанії «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» знають, що проектування систем водопроводу і каналізації повинно здійснюватися в комплексі з розробкою всієї робочої документації будівельного об’єкта, тоді інженерні комунікації будуть взаємно ув’язані. Базою для проектування систем водопроводу і каналізації є результат гідравлічних розрахунків (визначається діаметр труб, параметри обладнання). Наступним етапом розробляється схема прокладки трубопроводів, та визначаються місця розташування насосних установок, очисних споруд. Проектувальник в роботі повинен враховувати безліч факторів, а саме – частота їх використання, рельєф місцевості, склад і характеристики грунту, кліматичні умови, навантаження на мережу, умови експлуатації, тиск в системі то що. Проект водопостачання та каналізації (ВК) розробляється відповідно до чинних на території України норм і правил проектування.

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» здійснює проектування таких систем:

  • — внутрішніх систем водопостачання;
  • — господарсько-побутової каналізації;
  • — зливової каналізації;
  • — зовнішніх систем водопроводу і каналізації.

Завдяки продуманій і налагодженій схемі роботи, Замовник отримує, в чітко визначений час, якісний проект готовий до реалізації.

Монтаж внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та каналізації:

Монтаж і ремонт внутрішніх і зовнішніх мереж водопостачання та водовідведення проводиться фахівцями компанії в суворій відповідності з технічними вимогами, індивідуальними особливостями об’єкта будівництва та побажаннями замовника.

Прокладка і заміна мереж здійснюється:

  • — із застосуванням новітнього технологічного обладнання;
  • — за участю найкращих спеціалістів області зі значним досвідом роботи;
  • — у стислі строки;
  • — за найвигіднішими розцінками.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию