Очисні споруди

Очисні споруди та каналізаційні системи призначені для збору, транспортування та очищення промислових і побутових стоків. Вони використовуються в промисловості та для функціонування котеджних і дачних містечок, житлових мікрорайонів, житлово-комунальних підприємств тощо. Ці споруди та системи будуються у відповідності зі спеціально розробленими проектами з урахуванням функцій та інших особливостей об’єкта.

Очисна споруда являє собою взаємопов’язаний комплекс різних модулів, що в цілому формує єдину систему. Вона включає кілька ступенів очищення стоків, завдяки чому досягається висока ефективність процесу. При будівництві очисних споруд застосовуються такі основні методи очищення стоків: біологічний, хімічний (використання септиків) і механічний (сепаратори). Найефективніший – це комбінований метод очищення.

 Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує:

  • проектування очисних споруд;
  • монтаж очисних споруд;
  • введення в експлуатацію об’єктів.

Проектування очисних споруд

Наш проектний відділ у взаємодії з кваліфікованими технологами розробляє сучасні системи очищення стічних вод. Всі проекти, що пропонуються нашою компанією, відповідають чинним нормам законодавства  та екологічним вимогам. Ми проектуємо очисні споруди (побутові і промислові) й каналізаційні системи в найкоротші терміни. Під час проектування очисних об’єктів фахівці «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» застосовують інноваційні технології та міжнародні розробки в сфері очищення промислових і побутових стоків. Завдяки технологіям що використовуються при підготовці проекту, можна скоротити витрати на експлуатацію очисних споруд, підняти рівень очищення стоків і мінімізувати вплив на навколишнє середовище.

 

Монтаж очисних споруд

Фахівці компанії «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» плюс виконають монтаж очисних систем професійно та якісно. Професійний і грамотний підхід до вирішення питань при монтажі обладнання дозволяє проводити роботи на високому рівні. Ми проводимо монтаж очисних споруд з урахуванням всіх індивідуальних потреб і умов експлуатації об’єкта клієнта. При підготовці до монтажу, розглядаються всі фактори, які можуть вплинути на стабільну роботу очисної споруди. Наприклад: кліматичні умови, рельєф місцевості та ін.

Ми постійно вдосконалюємось – тому пропонуємо нашим клієнтам найефективніші рішення в цій сфері, які дозволяють отримати відмінні результати в питаннях очищення стоків. Обираючи компанію «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС», Ви на реальному прикладі переконайтеся в гідності нашої компанії при проектуванні, монтажі та обслуговуванні очисних споруд. Всі побудовані нами об’єкти/span> для очищення стоків максимально безпечні для людини й навколишнього середовища. Вони надійні, прості й довговічні в експлуатації. А рівень автоматизації процесів та приємні енергозберігаючі технології дозволяють істотно знизити експлуатаційні витрати, що скорочує термін окупності інвестицій.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию