Каналізаційні насосні станції (КНС)

Каналізаційні насосні станції (КНС) (використовуються для накопичення та відведення стічних вод промислової, комунальної та побутової каналізації. Станції виготовляють у вигляді ємностей різної місткості, оснащуються насосом. Ємність герметично закрита, щоб уникнути попадання назовні газів і рідини. За допомогою насоса відбувається відкачування стоків на централізовану каналізаційну станцію або безпосередньо на місце біологічної очистки. Каналізаційні насосні станції можуть бути встановлені на об’єктах комунального господарства, промисловості або використовуватися для побутових потреб.

Проектування і монтаж КНС

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» займається розробкою проектної документації та монтажем КНС для промислових підприємств, житлових, готельних комплексів тощо. Спеціалісти компанії зроблять розрахунок необхідної потужності станції, глибину розташування резервуара для прийому стічних вод. Також проводиться підготовка дозвільної документації та погодження взаємодії з комунальними організаціями.

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» виробляє повний комплекс робіт по монтажу каналізаційних насосних станцій з урахуванням норм та вимог чинного законодавства. Виробляємо монтаж КНС з використанням якісного та надійного обладнання, яке підбирається відповідно до вимог клієнта. У нашої Компанії налагоджені партнерські відносини з виробниками та постачальниками сучасного насосного обладнання, перекачування води та інших рідин. Це дає можливість оснащувати станції якісними комплектуючими на об’єктах будь-якого призначення, формувати доступні ціни на свої послуги.

Переваги виконання КНС компанією «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС»:

  • комплексний підхід та відповідальність;
  • застосування якісного новітнього обладнання та комплектуючих;
  • надійність та довговічність в експлуатації;
  • стійкість до зовнішніх впливів і корозії;
  • можливість реалізації різнопланових проектів.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию