Басейни

Басейн має масу переваг: він дозволяє розслабитися після напруженого дня, його використовують для лікування та профілактики різноманітних захворювань. Сьогодні басейни використовують у приватних будинках, оздоровчих комплексах і спортивних об’єктах.

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує облаштувати басейни для приватного та комерційного використання. Ми побудуємо Вам будь басейн – відкритий, закритий, спортивний, стаціонарний та інші. Найбільш популярні сьогодні spa-басейни. Який би тип не був обраний, схема і процес монтажу вимагає грамотного і професійного підходу. Адже басейн – це складна система, в яку входять спеціальні технології монтажу та обладнання. Для того, щоб його встановити правильно, необхідно мати відповідний досвід і інженерні навички.

Розробка схем і монтаж басейнів

 Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» займається розробкою схем, монтажем та встановленням обладнання для басейнів. Наші фахівці якісно проведуть монтаж басейну, починаючи від облаштування чаші та закінчуючи введенням в експлуатацію всіх його систем. Ми запропонуємо різноманітні технічні рішення та моделі басейнів, а також підберемо сучасне обладнання відповідно до обраної моделі. Це дозволить не тільки облаштувати все на високому якісному рівні, але й надасть можливість знайти оптимальне рішення при утриманні та експлуатації басейну. Весь процес монтажу ми проводимо з дотриманням технології виробництва робіт і діючих норм.

У своїй роботі фахівці «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» використовує найкраще сучасне басейнове обладнання, яке буде надійно і справно працювати багато років. Завдяки співпраці з провідними виробниками комплектуючих для басейнів, наша компанія пропонує доступну вартість своїх робіт. У компанії «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» працюють досвідчені професіонали, які гарантують високу якість робіт. Нам під силу змонтувати басейн будь-якої складності – для заміського будинку або для громадського користування. Ми гарантуємо довговічну та надійну роботу, задоволення від їх використання. Всі побудовані нашою компанією басейни стануть прикрасою котеджу або спортивного комплексу.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию