Термосанація будівель

Термосанація будівель або утеплення будинків, набуває все більшого поширення в нашій країні та дозволяє значно знизити енерговитрати. Термосанацію застосовують як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих. Але перш ніж виконати утеплення проводиться обстеження будівлі. Енергоаудит – це обстеження об’єктів, в процесі якого визначається рівень його енергоефективності та визначаються заходи щодо її підвищення. Під термосанацією мається на увазі утеплення спеціальними теплоізоляційними матеріалами. Це дає можливість зменшити витрати на опалення в зимовий час, а також на охолодження в літні місяці. Такий метод дозволяє захищати фасад будівлі від впливу атмосферних опадів, високих і низьких температур і продовжує час його експлуатації.

 Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує виконання робіт:

  • з енергоаудиту будівель;
  • термосанації будівель;
  • підбір матеріалів;
  • надання безкоштовних консультацій з питань енергоаудиту та термосанації будівель.

«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» здійснює професійний та якісний енергоаудит будівель. Ми виконуємо енергетичні обстеження багатоповерхових будинків, будівель підприємств й організацій для подальшої оцінки ефективності використання енергетичних і паливних ресурсів. Під час обстеження об’єктів проводиться техніко-економічний аналіз енергоспоживання будівель, розрахунок втрат тепла, з наступним складанням рекомендацій і розробкою проекту. Проведений нами енергоаудит дозволяє встановити розмір втрат тепла, зробити розрахунок щодо їх мінімізації. Роботи з обстеження виробляються за допомогою сучасної техніки та приладів з діагностики: наприклад тепловізорів. Після проведення енергоаудиту, фахівці компанії складають план заходів щодо реалізації енергозберігаючих технологій.
Компанія допоможе Вам оцінити потенційні можливості для економії енергоресурсів, зробити підбір матеріалів для термосанації. Ми кваліфіковано визначимо головні причини, які тягнуть за собою зайві витрати в споживанні енергії будинком. Зробимо розрахунок товщини утеплювача і складемо план термосанації. Він включає в себе не тільки утеплення стін, але й даху, фундаменту, заміну старих вікон і дверей. Компанія виробляє утеплення сучасними матеріалами нових і старих будівель, при цьому не порушуючи їх архітектурний вигляд. Під час робіт застосовуються тільки сучасні методики. Проведення обстеження і подальше утеплення проводиться відповідно до правил і норм українського законодавства. Все це дозволяє компанії виконувати роботи з утеплення об’єктів будь-яких розмірів в найкоротші терміни та якісно.
«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» гарантує високу якість енергоаудиту та термосанації. Ми пропонуємо нашим Замовникам індивідуальний підхід і вартість виконуваних нами робіт в рамках бюджету Замовника.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию