Внутрішні та зовнішні тепломережі

«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» займається проектуванням, монтажем та введенням в експлуатацію всіх типів інженерних мереж.
Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» здійснює:

  • проектування внутрішніх та зовнішніх інженерних мереж;
  • монтаж внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж;
  • підбір матеріалів;
  • реконструкцію внутрішніх і зовнішніх інженерних мереж.

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг – починаючи від підготовки проекту мереж та документації для них, до монтажних і пусконалагоджувальних робіт.

Перед прокладанням зовнішніх і внутрішніх інженерних мереж, нашою компанією проводиться ретельний аналіз проекту. Це дає можливість дотриматися всіх вимог до функціонування об’єкта та комфортного проживання людини. Наші фахівці підготують виконавчу документацію, схеми розташування мереж. Під час роботи над проектом нами враховуються місце розташування об’єкта, кліматичні умови, взаємозв’язок з іншими комунікаціями, навантаження на мережі, тиск в системі, умови використання тощо. Фахівці нашої компанії в процесі розробки плану мереж та їх монтажу, запропонують схеми з енергозбереження, що дозволяють знизити витрати та зменшити кількість втрат тепла.
Ми пропонуємо нашим клієнтам тільки грамотно виконані проекти, які гарантують довгу та безаварійну роботу внутрішніх і зовнішніх мереж. Прокладка внутрішніх та зовнішніх мереж проводиться досвідченими фахівцями компанії, що підтверджується стабільною і безаварійною роботою об’єктів. Ви можете бути впевнені, що будь проектне рішення та монтаж будуть реалізовані на гідному рівні. Ми підготуємо проекти внутрішніх і зовнішніх мереж, які повною мірою відповідають техніці безпеки та чинним нормам вітчизняного законодавства. Крім того, будівництво мереж вимагає не тільки досвіду і знань у даній сфері, а й наявності сучасної технічної бази. У компанії є достатня кількість обладнання та техніки, що дозволяють забезпечити якісний і надійний монтаж інженерних мереж.
«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» гарантує якість та надійність виконуваних робіт, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию