Теплові пункти

Тепловий пункт – це автоматизована установка, яка передає теплову енергію від зовнішніх теплових мереж (ТЕЦ, котельні) до системи опалення, вентиляції або гарячого водопостачання житлових і виробничих приміщень.

 

Теплові пункти поділяються на:

  •   модульні теплові пункти – повністю закінчений заводський виріб, який дозволяє підключити об’єкти що реконструюються, або щойно споруджуються, до теплових мереж в найкоротші терміни.
  •   центральні теплові пункти (ЦТП), що обслуговують дві та більше будівель. ЦТП весь рік забезпечує будівлю гарячою водою та теплом в опалювальний сезон.
  •   Індивідуальний тепловий пункт (ІТП) – тепловий пункт, що обслуговує одну будівлю або його частину.

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» виконує повний комплекс робіт:

  •   проектування теплових пунктів;
  •   підбір обладнання;
  •   монтаж і введення в експлуатацію;
  •   реконструкція теплопунктів.

На об’єктах, що оснащені нашими теплопунктами велика увага приділяється питанню енергоефективності та енергозбереження.
До складу запропонованих нами теплопунктів входять тільки найсучасніше та надійне обладнання, що дозволяє знизити тепловтрати та споживання електроенергії.
Крім того використання автоматизованих теплових пунктів дозволяє знизити експлуатаційні витрати на 30-40%, тому що обслуговування модульного теплового пункту вимагає меншої кількості персоналу та має значно більший міжремонтний період, ніж застарілі кожухотрубні теплопункти.
З «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС», Ви зможете реалізувати будь-які проекти індивідуальних теплових пунктів та вирішити будь-які питання щодо енергозбереження. Ми допоможемо Вам знизити витрати на енергоресурси та створити атмосферу тепла й затишку в будинку або офісі.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию