Котельні

«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» з 2006 року займається проектуванням, монтажем та введенням в експлуатацію котелень, що працюють на різних видах палива. Ми проектуємо та будуємо сучасні котельні, як для заміських будинків, так і для міських мікрорайонів і підприємств.

 
 Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує:

  • проектування та монтаж котелень;
  • реконструкцію котелень;
  • введення котелень в експлуатацію;
  • підбір обладнання;
  • переведення парових котлів у водогрійний режим.

Ми пропонуємо нашим клієнтам сучасні рішення при проектуванні, які дозволяють забезпечити високу енергоефективність роботи котельні. Під час розробки проекту фахівці компанії проводять детальний аналіз об’єкта, розрахунок теплових втрат, розрахунок споживання води, моніторинг температурного режиму приміщень. Все це дає можливість створювати сучасні проекти котелень, знижувати витрати на споживання енергоносіїв. Ми гарантуємо професійне виконання теплових і гідравлічних розрахунків, стабільну роботу котельні.
Для нашої країни завдання з енергозбереження та енергоефективності досить актуальні. Наша компанія успішно вирішує ці завдання. Ми впроваджуємо сучасні системи опалення, а також встановлюємо устаткування, що підвищує енергоефективність котелень: частотні перетворювачі, системи плавного пуску електродвигунів, прилади обліку енергоносіїв, системи диспетчеризації. Ці заходи дозволяють економити енергоресурси, а також виконати автоматизацію всіх процесів тепло- газо- і водопостачання в котельні.

Довіривши монтаж компанії «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» – Ви забезпечите безпечну й ефективну роботу котельні, а у Ваших будинках і офісах завжди буде тепло і затишно. Якщо у Вас виникли питання щодо проектування та будівництва котелень, ми надамо безкоштовну консультацію.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию