Переведення газових котлів на тріску, пелети та вугілля.

Теплоенергетичний сектор нашої країни на даний момент залежить від природнього газу. Практично всі котельні України працюють на природньому газі. Але в умовах нестабільних поставок газу їх робота під загрозою й як наслідок – населення може залишитися без тепла. Тому переведення газових котлів на альтернативні види палива: тріска, пелети, вугілля – в нинішніх енергетично складних умовах для нашої країни, особливо актуальний та економічно вигідний. Це дає можливість вирішити одночасно відразу кілька глобальних проблем – підвищити энергоэффективность і знизити витрати на енергоресурси.
«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» виробляє переведення газових котлів на роботу на твердому паливі: тріску, пелети, вугілля.
Компанія пропонує:

  • допомогу в переході газових котлів на вугілля, тріску, пелети;
  • проектування котелень на твердому паливі, бункерів, конвеєрів, складів для зберігання палива;
  • монтаж котелень на твердому паливі, бункерів, конвеєрів, складів для зберігання палива;
  • дає гарантію на виконані роботи та надає безкоштовні консультації.

Наші співробітники зроблять аналіз стану теплової системи, оцінять потужність котельні, виконають розрахунок теплових навантажень. Виходячи з отриманих даних, буде запропоновано оптимальний вид твердого палива – вугілля, тріска або пелети – індивідуально для кожного клієнта. Також ми проводимо підбір необхідного обладнання, яке найбільш доцільно використовувати в котельні. Компанія працює з перевіреними постачальниками котлів і передтопок. Завдяки чому всі встановлені нами котельні відрізняються високою якістю та надійністю в роботі, а вартість послуг відрізняється доступністю.
Фахівці компанії не тільки допоможуть здійснити перехід з газу на тверде паливо, а й розрахувати економічний ефект даної реконструкції. При підготовці проекту ми складаємо техніко-економічне обґрунтування, яке дозволяє знизити витрати на вироблення тепла. Завдяки точним розрахунками, використанню енергозберігаючих технологій та грамотному підбору обладнання, в запроектованих нами котельнях досить швидко досягається високий економічний ефект. Ми допоможемо знизити витрати на тверде паливо для вироблення тепла в комунальних котельнях в два – три рази. А в умовах промислового використання, переведення газового котла на тверде паливо дозволить не тільки заощадити кошти на енергоресурси, а й забезпечити потреби в гарячій воді і навіть електроенергії.
«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» має досвід роботи в енергетичній сфері. Нами був реалізований ряд проектів з перекладу газових котелень на тверде паливо. Всі побудовані й обладнані компанією об’єкти, успішно працюють та виправдали вкладені в них інвестиції. Роботи над проектами котелень виробляються на основі будівельних правил і норм чинного законодавства. Підготовка проекту та монтаж котельні виконується досвідченими фахівцями компанії і з застосуванням надійної сучасної техніки.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию