Мережі та СКС

Слабкострумові системи – один з важливих елементів сучасної будівлі. До таких мереж відносять: кабельне телебачення, інтернет, телефонія, системи безпеки і відеоспостереження, а також, структуровані кабельні системи (СКС).

Структуровані кабельні системи або СКС дозволяють підключати до кабелю відразу кілька систем – телефон, ноутбук, телевізор. Вони здатні виконувати відразу декілька функцій, передаючи інформацію на високій швидкості. Для того щоб встановити слабкострумові системи або СКС потрібні певні знання та навички, в цьому випадку краще вдатися до послуг фахівців.

 Компанія “РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС” пропонує послуги з проектування та монтажу слабкострумових систем і структурованих кабельних систем.

Проектування слабкострумових систем і СКС

Ми можемо реалізувати будь-які проекти слабкострумових систем – від найскладніших високотехнологічних протипожежних і охоронних систем до простих квартирних домофонів. Надаємо гарантію на всі види надаваних послуг і виробляємо сервісне обслуговування даних систем.

Компанія розробляє проекти слабкострумових систем відповідно до норм законодавства і побажанням замовників. У нас є великий досвід у цій сфері. Команда висококваліфікованих інженерів виконає проектування і монтаж систем будь-якого рівня складності.

Монтаж слабкострумових систем і СКС

Крім робіт з проектування, пропонуємо послуги з монтажу слабкострумових систем і СКС. В комплекс робіт входять монтаж охоронної та протипожежної сигналізації, відеоспостереження, телефонізація будинків, квартир, офісів і промислових приміщень. Монтаж може проводитися як в процесі будівництва, так і у вже зданих в експлуатацію будинках.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию