Розподільчі пристрої 6-10 КВ

Розподільчий пристрій або розподільчий щит, використовується для прийому та розподілення електричного струму напругою 6-10 кВ, забезпечення енергопостачання об’єктів промислового та побутового призначення: підприємств, торгових та розважальних центрів, житлових комплексів, бізнес-центрів тощо. Вони можуть бути типовими або виконуватись по індивідуальному проекту Замовника.

Розподільні пристрої є важливими елементами в роботі трансформатора, вони повинні відповідати тій сфері застосування, в якій будуть використовуватися. При розробці проекту спеціалісти компанії враховують всі ці аспекти в процесі проектування, що дозволяє уникнути збоїв в роботі.

Компанія “РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС” пропонує роботи із:

  • Проектування та монтажу розподіл-пристроїв із застосуванням новітнього обладнання від вітчизняних та зарубіжних виробників, а також з огляду на індивідуальні вимоги клієнта.
  • Узгодження дозвільної документації і всіх процедурних питань ми беремо на себе на всіх етапах розробки і монтування.

У нас налагоджені партнерські відносини з виробниками і постачальниками комплектуючих, що дає можливість закуповувати високоякісне, сучасне обладнання за доступними цінами і надавати прийнятну вартість за роботу.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию