Підстанції 6-10 кВ

Трансформаторні підстанції (ТП) з напругою 6-10 кВ широко застосовуються в різних сферах: промисловість, будівництво, системи електрозабезпечення мікрорайонів міста тощо. Їх застосовують для перетворення електричної енергії з подальшою передачею до споживачів.

Щодо ТП 6-10 кВ пропонуємо, Вам, наступні послуги:

  • Проектування – наші спеціалісти не тільки зроблять детальну розробку проекту, а й нададуть оптимальні способи вирішення всіх технічних і функціональних завдань.
  • Монтаж – після затвердження плану Ремводпласт Плюс пропонує повний комплекс монтажних послуг, починаючи від самого монтажу і до здачі об’єкта в експлуатацію.
  • Компанія на власній монтажній дільниці виконує комплектування та збирання шаф автоматики, щитів управління, а також усього необхідного для автоматизації обладнання.
  • Узгодження й оформлення дозвільної документації – ми візьмемо на себе вирішення всіх процедурних питань на всіх етапах роботи.

Ремводпласт Плюс має налагоджені партнерські відносини з виробниками і постачальниками трансформаторів. Це дозволяє запропонувати Замовнику найкращі цінові умови для виконання всього комплексу робіт.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию