Когенераційні установки

Когенераційні установки – це пристрої для виробництва теплової та електричної енергії. Вони здатні забезпечити житлові комплекси і промислові підприємства електричною і тепловою енергією одночасно. При цьому джерелом вироблення енергії може стати дизельне паливо, газ або альтернативні види палива (біогаз).

Набувають все більшої актуальності питання енергоефективності підприємств спричинили за собою і зростання популярності когенераційних установок (КГУ). Теплову енергію що виробляється можна також застосовувати для промислового охолодження. КГУ використовують для житлових будинків, готелів, бізнес – центрів, промислових цехів тощо.

Проектування і монтаж когенераційних установок

Ремводпласт Плюс проводить проектування когенераційних установок. Ми маємо достатній досвід у цій сфері. Створені компанією проекти по влаштуванню КГУ успішно працюють в комунальному господарстві та промисловості в багатьох містах країни.

Когенераційні установки компанії дають масу переваг у використанні: знижують собівартість теплової та електричної енергії, зменшують енерговитрати, забезпечують безперебійним живленням об’єкти, швидко окупаються.

При створенні проекту використовується комплексний підхід, при якому враховуються всі аспекти використання установок, що дозволяє максимально ефективно зробити розрахунки і провести монтаж. Це стає запорукою високої якості і довгої безперебійної роботи КГУ.

Розробка проектів виконується фахівцями високого рівня. Крім того, при створенні проекту використовуються новітні енерго заощаджуючі технології, які дозволяють знижувати витрати на теплову та електричну енергію. Ми здійснюємо підбір оптимального обладнання, яке найкраще відповідає для виконання всіх завдань у питаннях енергоефективності, мінімізації витрат, стабільної та безаварійної роботи.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию