Безперебійне електрозабезпечення

Безперебійне електропостачання робить більш комфортним перебування людини і в будинку, і на роботі. Пристрої для безперебійного забезпечення електроенергією стають все більш популярними в сучасному світі. Важливою деталлю такої системи є силовою інвертор. Ці джерела безперебійного живлення здатні перетворювати енергію від мережі, сонячних батарей або генератора в стандартні 220 В або 380 В. Це дає можливість забезпечити необхідну напругу і потужність для споживачів в будинку або офісі.

Ремводпласт Плюс пропонує наступні види робіт по влаштуванню безперебійного електропостачання:

  • Проектування – проводиться розрахунок навантажень та передбачуваних слабких місць, також складається план кабелі та електрообладнання. Після чого слідує затвердження проекту та узгодження документації.
  • Монтаж обладнання – після затвердження проекту проводяться монтажні роботи, тестування і пуск обладнання системи.
  • Установка допоміжних установок – при необхідності встановлюються допоміжні установки (системи пожежогасіння, вентиляції та ін.)
  • Введення в эксплуатацію – після введення в роботу системи безперебійного електропостачання компанія проводить сервісне обслуговування.

Наша компанія дає гарантію надійності монтажу і довгострокової роботи установки енергопостачання. За весь період роботи Ремводпласт Плюс було реалізовано найрізноманітніші проекти, що включають установки безперебійного живлення в промисловій та комунальній сфері. Компанія має тісні партнерські відносини з виробниками і постачальниками генераторів великої потужності. Це дає можливість пропонувати оптимальні рішення в підборі обладнання в співвідношенні ціна-якість. Таким чином можна зменшити витрати на весь комплекс робіт.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию