Історія підприємства

Компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» була створена в 2006 році. Ідея створити підприємство, що буде комплексно проектувати та виконувати монтаж всіх інженерних мереж та обладнання не нова. Більшість європейських генпідрядних компаній поділяються на дві групи: ті хто виконує комплекс загально будівельних робіт та ті, хто комплексно реалізує проекти інженерних мереж та споруд. Ми вибрали шлях по розвитку та укріпленню своїх позицій на будівельному ринку в області інженерних мереж.

Розвиток підприємства з нуля – справа не з легких. Труднощі нас лише загартовували. При виконанні робіт на наших перших об’єктах ми виконували функцію адміністратора. Залучали орендовану техніку та наймали співробітників за принципом аутсорсингу. Йшов час і отриманий досвід ми інвестували в наші статки. В структурі «РВП Плюс» з’явились такі структурні підрозділи як:

  • проектний відділ
  • відділ матеріального забезпечення
  • виробничо-технічний відділ
  • адміністративний відділ
  • комерційний відділ
  • монтажні дільниці

Для зменшення собівартості виконуваних робіт нами були придбані власні машини та механізми

В Україні компаній, на кшталт нашої, небагато, тому можна з повною впевненістю заявити: наша модель роботи при виконанні інженерних задач в комплексі (від проектування, монтажу, пусконалагоджувальних робіт до вводу в експлуатацію інженерних мереж та комунікацій) проявила свою життєздатність, суттєво знижуючи технічні та фінансові ризики Замовника. Досвід реалізованих проектів та робота з найкращими професіоналами в своїх галузях, дозволяють запропонувати нашому Замовнику максимально зручний пакет послуг з одних рук.

Історія компанії “РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС” – довела ефективність цього підходу.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию