НОВІТНІ ТЕХНОЛОГІЇ ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ

Дмитро Дидрих, компанія «Альфа Лаваль Потік» Роман Казімірський, компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС»

Оптимальні технології очищення стічних вод – хороша тема для полеміки. Знешкоджують і видаляють забруднення різними методами. Новинок на ринку вистачає. Безперечно, еволюція йде у бік симбіозу фізико-хімічних і біологічних способів. Голосно заявили про себе і активно розвиваються мембранні методи. Багатообіцяючою технології під силу завдання, які раніше вирішували довго, складно і витратно.
Уважно стежить за науковими досягненнями у сфері очисних споруд компанія «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС». Проектує об’єкти з водоочищення з 2006 року. У підприємства чимало сильних аргументів:

  •  Партнерами з виробництва і постачання обладнання є виробником зі світовим ім’ям, такі як Alfa Laval.
  •  Архітектура бізнесу включає комплекс робіт – від проектування до введення в експлуатацію та супроводу об’єкта.
  •  «За плечима» чимало реалізованих проектів. Їх діяльність – в полі зору: допомога, аналіз, витяг уроків тривають.
  •  Компанія залучає гранти та кредити під низькі відсотки на реконструкцію очисних споруд. Співпрацює з багатьма фінансовими структурами у тому числі і зарубіжними.

«РВП плюс» професійно проектує і будує споруди для водоочисних об’єктів. Виконання циклу робіт «одними руками» знижує технічні та фінансові ризики замовника. В Україні небагато компаній, які вирішують завдання комплексно.

Реалізовані об’єкти – найкраща репутація

h1Ефективно працюючі очисні споруди на Східній Україні – головні досягнення «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС».
На черзі – ряд замовлень в інших регіонах. Компанія пишається запущеними в експлуатацію проектами. Інформація про них – на сайті «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС». Гідності реалізованних рішень оцінили замовники з міст Луганськ, Курахово, Красноармійська та інших.

                                                                              Партнери

Нові продукти, запатентовані компанією Альфа Лаваль, об’єднують інтереси потенційного замовника та інжинірингової компанії «РВП плюс». У концерні Альфа Лаваль працює по світу 16 тис. чоловік. Сфера інтересів – глобальні питання. У тому числі – очищення стоків. Муніципальну воду, що пройшла фільтрацію на обладнанні Альфа Лаваль, п’ють 200 млн осіб. Фірмові системи по очищенню впровадили +1000 промислових об’єктів в 2015 р «РВП плюс» і концерн зі світовим ім’ям стали партнерами в Україні. Альянс відкриває вигідні горизонти для замовників.

Чим привабливо співпрацю з Альфа Лаваль?h2

Новітніми технологіями. При- заходів – гібридні біомембрани: фільтрація та біохімічне окислення в одному флаконі. Мембранний біореактор народжений на стику наук: аналітичної хімії, гідрогазодинаміки, мікробіології. Мембрана в агрегаті – фізичний бар’єр для частинок, включаючи найдрібніші віруси, вдобавок на її поверхні йде біологічна обробка активного мулу. Вивчивши існуючі на світовому ринку МБР, Альфа Лаваль запропонувала свою концепцію модулів для фільтрованія. Hollow Sheet пололістовие мембрани – розробка компанії.

Переваги біореакторів з Hollow Sheet:

• Не використовують вакуумні насоси. Фільтрація йде в гравітаційному режимі з низьким трансмембранним тиском 1-4 мбар. Немає рухомих деталей.
• Промивають хімічними реактивами 3-4 на рік (при очищенні господарсько-стічних вод).
• Мембранні елементи вище і ширше існуючих на ринку. Щільно упаковані в поверхову конструкцію – це підвищує фільтруючу здатність.
Залежно від фактичного стану і складу стічних вод типова продуктивність 10-30 л / год на м2. Мембрани Альфа

Лаваль виготовляє на власному виробництві – якість бездоганна. Конструкція МБП компактна, проста, її легко обслуговувати. Характерно низьке енергоспоживання. Якість очищення вище, в порівнянні з традиційними способами.

h3

Нові пропозиції В Альфа Лаваль з доочищення

h4h5Тканинний фільтр доочистки Ісо диско ще один новаторський крок. Система пластинчастої технології нагадує мембранний модуль. У статичної конструкції переміщається промивна каретка. При підвищенні рівня розчину в ємності, починає рухатися по зовнішній стороні тканини, відкачує забруднення вакуумом. Кожен дисковий фільтр ізольований від інших, діє автономно. Діапазон продуктивності 7,9-16 м3 / год / м23/час/м2. продуктивності 7,9-16 м3 / год / м2.
Параметри на вході:

  • середня кількість завислих речовин 20-30 мг / л;
  • максимальну кількість завислих речовин 50 мг / л;
  • середнє значення БПК 20 мг / л. Параметри на виході:

– Середня кількість завислих речовин 3-5 мг / л;

– Середнє значення БПК 3-5 мг / л.

Переваги технології доочистки Iso Disc:

  • конструкція проста, компактна;
  • не вимагає окремого резервуара – встановлюють в канали очисних споруд;
  • економно використовує електро- енергію. Щоб промити фільтр продуктивністю 12 тис. м3 / на добу, використовують відцентровий насос не більше 10 кВт потужністю;

 

 

зневоднення опадів з низьким енергоспоживанням.

h6

У результаті роботи обладнання Альфа Лаваль з незначним витратою електро- енергії отримують сухий кек і чистий фугат. Компанія пропонує включати в технологічний цикл барабанні згущувачі і гравітаційні столи. При споживанні енергії 1,5 кВт на кількість осаду в 90м3 / год концентрація згущеної фази на фініші складе 8-10%. Зневоднення на декантер можливо без додавання реагентів.
Декантерні центрифуги, вдосконалені інженерами Альфа Лаваль, споживають на 10-40% енергії менше, ніж у конкуруючих технологій. Деякі запатентовані рішення знижують витрати електроенергії до 0,5 кВт на м3 оброблюваного осаду.
Зневоднювати різні типи шламу Альфа Лаваль пропонує на стрічкових і камерних фільтр-пресах. Для зменшення шумового навантаження використовують гвинтові агрегати – якщо цей фактор важливий для об’єкта.

h7

Компанія «РВП плюс» пропонує реконструкцію або будівництво нових очисних споруд за європейськими стандартами і технологіями.

Сучасні об’єкти включають комплекси механічного очищення, мембранні біореактори, інноваційні системи зневоднення осадів. Гарантуємо використання передових технологій і нових продуктів світового ринку очищення. Обіцяє допомогу і бере на себе відповідальність за технічні рішення постачальник обладнання Альфа Лаваль. Ця обставина гарантує замовнику впевненість у надійності, окупності очисних споруд. Запрошуємо потенційних клієнтів – муніципальні водоканали і підприємства з очищення стоків до взаємовигідної співпраці.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию