Генеральне проектування

Генеральне проектування – це комплексний процес зведення об’єкта будівництва або реконструкції. Він починається зі збору даних, узгодження бюджетів та ескізів, а закінчується авторським наглядом над реалізацією проекту та контролем за виконанням завдань відповідно до наявної проектної документації.
«РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» – це Генпроектна організація, що спеціалізується на проектах мереж автоматики, електропостачання, зв’язку, водопроводу, каналізації, опалення, вентиляції та кондиціонування.
Проектні роботи – це дуже відповідальний етап у будівництві. Основним завданням проектної організації є якісне виготовлення проектної документації, згідно з якою надалі будуть проводитися будівельні роботи.
Для того щоб забезпечити об’єкт, що будується або реконструююється, потрібними для його життєзабезпечення енергоресурсами та іншими комунікаціями, необхідне послідовне виконання всіх стадій проектування:

 1. грамотне та коректне складання технічного завдання;
 2. отримання від замовника вихідних даних, їх аналіз та опрацювання;
 3. проведення організаційно-технологічного підготовчого етапу;
 4. розробка проекту за стадіями:
  – ескізний проект (ЕП);
  – проект (П);
  – робочий проект (РП);
  – робоча документація (Р).
 5. складання кошторисів;
 6. експертиза та затвердження проекту;
 7. авторський нагляд над виконанням будівельних робіт;
 8. допомога в здачі об’єкта в експлуатацію;
 9. забезпечення виведення об’єкта на проектну потужність.

При розробці проектів компанією «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» використовується вся необхідна нормативна документація. Фахівці постійно моніторять і відстежують всі зміни в законодавчій базі. При прийнятті проектних рішень інженери керуються всіма сучасними тенденціями та вимогами, спрямованими на підвищення енергоефективності та екологічної безпеки об’єкта.
Для якісного і швидкого виконання робіт впроваджені сучасні програмно-інформаційні комплекси, системи програмного та офісного забезпечення.
Вся технічна документація, розроблена в «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» виконується відповідно до встановлених стандартами СПДБ (Система проектної документації для будівництва), а так само ЄСКД (Єдина система конструкторської документації).
Вся робоча документація складається таким чином, щоб можна було відразу почати будівельно-монтажні роботи. Замовнику надається повний пакет проектної документації:

 • комплекти креслень по всіх видах робіт;
 • пояснювальна записка;
 • відомості потреби в матеріалах і специфікація обладнання;
 • відомості за обсягами будівельно-монтажних робіт;
 • кошториси.

З метою здешевлення будівельних робіт, «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» пропонує комплексне проектування інженерних систем. Ми володіємо профільними спеціалістами по кожному виду робіт, що дозволить об’єднати в одне замовлення проектування всіх типів комунікацій. Це допоможе гарантовано укластися в домовлені терміни і знизить ціну проектування.

Скориставшись нашими послугами з проектування, Ви отримаєте:

 • дотримання всіх технічних норм і вимог у проектуванні;
 • оптимізацію процесу узгодження проектів;
 • якісне та швидке виконання всіх проектних робіт.

Ми раді бачити Вас в числі наших Замовників!

 

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию