Генеральний підряд

Генеральний підряд від «РВП Плюс» – це організація будівельного виробництва об’єктів, що вимагають серйозного інженерного підходу, узгодження роботи, десятків професіоналів різних будівельних спеціальностей.

Що ж це таке генпідряд? Який він буває? Спробуємо відповісти на ці питання. Будь-який об’єм робіт з будівництва та реконструкції вимагає високого професіоналізму та практично військової, армійської організації праці. Будь-який учасник будівництва повинен розуміти, що Генпідряд – це насамперед РИЗИКИ.
Оцінка, розподіл і мінімізація цих РИЗИКІВ – є найважливіше завдання всіх учасників будівництва.

На жаль, ця прописна істина будівельника, відома з незапам’ятних часів, часто забувається і втрачається в гонитві за показниками (гроші та час), але в покарання за це, учасники будівництва втрачають і те й інше. Тому ключовим завданням Замовника є правильний вибір генпідрядної організації: професійної, злагодженої, що має позитивний досвід виконання аналогічних об’єктів і має реальні, позитивні відгуки від інших Замовників.

Як правило великий обсяг різних спеціалізованих робіт з капітального будівництва та/або реконструкції, вимагає участі декількох організацій які ведуть монтаж і налагодження по своєму напрямку. Тому представляємо Вам типові схеми Генпідряду:

1) Генпідряд (конрактоутримувача) – компанія Генпідрядник укладає Договір на Генеральний підряд, але не веде своїми силами будівельні роботи. Як правило така компанія може працювати за двома схемами:

А) Генпідрядник – закуповує основне обладнання, можливо матеріали (або їх частину) і розподіляє фінанси на оплату робіт Субпідрядників, АЛЕ НЕ ЗДІЙСНЮЄ оперативного управління будівельним майданчиком, делегуючи ці функції або одному з Субпідрядників (групі Субпідрядників), організації або особі здійснює технічний нагляд. Така форма роботи прийнята, як система, в багатьох генпідрядних компаніях, що здійснюють свою основну функцію (робота з фінансами). Вони спочатку фінансують об’єкт повністю, або частково, дозволяючи Замовнику не заморожувати свої гроші на фінансування об’єкта, або проводять тендери на закупівлю на кошти Замовника і стежать за ходом будівельних робіт.
По суті, Замовник зробивши перший платіж 5-15%, залишок платить після закінчення будівництва або взагалі після здачі об’єкта в експлуатацію. Як правило така схема Генпідряду дуже поширена в Європі, але в ній зазвичай бере участь банківський капітал. Таку схему пропонує найчастіше банк Замовника, який в такий спосіб знижує до мінімуму всі ризики, пов’язані з будівництвом об’єкта.

Б) Генпідрядник-крім закупівлі основного обладнання та матеріалів МАЄ СВОЮ ІНЖЕНЕРНО-ТЕХНІЧНУ СТРУКТУРУ, провідне оперативне управління безпосередньо на будівельному майданчику.

2) Генпідряд (загальнобудівельний) – компанія Генпідрядник веде роботи своїми силами тільки в декількох напрямках (як правило основний конструктив об’єкта – залізо бетонні, кам’яні конструкції; земляні роботи; іноді при наявності своєї спецтехніки). Так само за наявності фахівців (у штаті або залучених) можливе виконання внутрішніх інженерних мереж (водопровід, каналізація, електрика, вентиляція). У цьому варіанті Генпідряду субпідрядники залучаються для вузько спеціалізованої роботи – монтаж-налагодження зовнішніх інженерних мереж котельні, електричної підстанції, газового господарства. Цей Генпідряд характерний в основному для об’єктів цивільного будівництва – житлових і адміністративних будівель. 90% житлового будівництва проходить саме в такий спосіб.

3) Генпідряд (спеціалізований) – компанія Генпідрядник має парк спецтехніки, базу та виробництво спецвиробів індивідуального виробництва і великий штат інженерно-технічних працівників у виробничо-технічному відділі; фахівців вузького профілю (приклад: монтаж обладнання котелень, очисних споруд, хімічної, металургійної, харчової та ін. промисловість).

Але так само цей вид Генпідряду характерний для спеціалізованих компаній, де обсяг робіт досить високий і час реалізації контрактів – кілька років (будівництво доріг, магістральних трубопроводів, ліній електропередач національного масштабу). Тому при великих обсягах виробництва ізалучаються субпідрядники, як правило це «колеги-конкуренти» такі ж вузько спеціалізовані компанії.

Саме Генпідрядником третього типу являється приватне підприємство «РВП ПЛЮС». Наша спеціалізація:

ВОДА – об’єкти комплексного очищення води – фільтрувальні станції, водопідготовка та очисні споруди, каналізаційні насосні станції та насосні станції 1-3 підйому.

ТЕПЛО – об’єкти теплової генерації та теплорозподілу – котельні великої потужності, центральні теплові пункти, індивідуальні теплові пункти, бойлерні.

ЕЛЕКТРО – об’єкти розподілу і трансформації електричної енергії -підстанції 6-35кВ.
Когенераційні установки, розподільні пристрої, освітлення.

Досвід десятків реалізованих проектів і професійний склад співробітників дозволяють вирішувати нам найскладніші інженерні завдання.

Будемо раді зустрічі з Вами.

Директор ПП «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС»
Казмирский Роман Юрійович

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию