Енергоефективність та енергозбереження

 Питання енергоефективності та енергозбереження стають все більш актуальними в сучасному світі. Ці два поняття об’єднує єдина мета – збереження енергії та її правильне використання. Енергоефективність– це використання певних технологій, які дають можливість зменшити кількість споживаної енергії, при цьому не міняючи правил її застосування споживачем. Енергозбереження в свою чергу, являє собою ряд заходів які спрямовані на економію енергії, її раціональне використання.
 “РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС” пропонує рішення, які спрямовані на підвищення енергетичної ефективності підприємств і об’єктів комунального господарства. Компанія розробляє та впроваджує новітні технології у сфері енергозбереження та енергоефективності, спираючись на законодавчі норми і вимоги. Ми не тільки розробляємо індивідуальні проекти, але й маємо готові рішення, які дозволяють максимально ефективно впровадити енергозберігаючі методики.
 Професійний підхід до питань енергозберігаючих технологій дозволяє нам отримати високий економічний ефект і швидке повернення вкладених інвестицій. При розробці проекту фахівці компанії проводять аналіз ефективного застосування енергоресурсів. Визначають потенціал енергозбереження, який дозволяє мінімізувати витрати на паливо та енергію. Компанія пропонує найбільш оптимальні рішення в цьому плані. Наприклад, в результаті розроблених нами енергозберігаючих заходів при переведенні газових котелень на тверде паливо , спостерігається істотне скорочення споживання теплової та енергії, зниження витрат на їх вироблення.
 Ми можемо запропонувати клієнтам різні способи, які допоможуть скоротити енерговитрати в багатоповерховому будинку або в цілому промисловому комплексі. У нашому арсеналі є найрізноманітніші технології та енергозберігаюче обладнання. Це впровадження частотних перетворювачів на водяних насосах, повітродувках, димососах, компресорах, які знижують витрати на споживання енергоресурсів. Це спеціальні утеплюючі конструкції для термоса нації , які застосовуються для зменшення втрат енергії в будівлях. У компанії також є досвід впровадження цивільних і промислових теплових насосів, сонячних колекторів. Наші фахівці зроблять грамотний підбір обладнання та комплектуючих для реалізації енергозберігаючих проектів, що дозволяє отримати реальну економію енергоресурсів в процесі їх використанні.
Кваліфіковані співробітники компанії мають практичний досвід роботи в сфері впровадження до життя енергоефективних об’єктів. При підготовці до монтажу ми проводимо моніторинг об’єктів, складається перелік параметрів які впливають на споживання енергії. Фахівці компанії грамотно виконають монтаж, установку обладнання та обслуговування енергозберігаючих систем.
Ми гарантуємо високу якість робіт і надійність обладнання. «РЕМВОДПЛАСТ ПЛЮС» працює у напрямку побудови міцного, взаємовигідної та довготривалої співпраці з клієнтами та партнерами. Тому ми намагаємося виконувати свою роботу так, щоб наші замовники бажали продовжувати працювати з нашою компанією в подальшому, в реалізації й інших проектів.

galochka Наша компанія є дійсним учасником
"Української асоціації підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "УКРВОДОКАНАЛЕКОЛОГІЯ"

Заказать бесплатную консультацию